Matrace z ovčí vlny

Matrace KLASIC pro zdravé spaní z ovčí vlny příznivě ovlivňuje spánek. Vhodná pro alergiky astmatiky i dlouhodobě ležící. Matrace z ovčí vlny MERINO, tloušťka 4 cm. Jádro matrace je tvořeno tzv. sendvičem, který tvoří molitanová pěna s tvarovou pamětí. Je potažená 100% ovčí vlnou. Matrace má zespodu gumové úchyty pro snadné uchycení.

  • 3 300 Kč

  • Cena bez DPH: 2 727 Kč
  • Kód výrobku: 1610-1-90
  • Dostupnost:

    Na skladě - expedujeme do 24 hodin při platbě převodem

O produktu

Matrace z ovčího rouna příznivě ovlivňuje spánek. Jádro matrace je tvořeno tzv. sendvičem, který tvoří molitanová pěna s tvarovou pamětí. Je potažená 100% ovčí vlnou MERINO. Matrace má zespodu gumové úchyty pro snadné uchycení a tloušťku 4 cm.

V posteli strávíte třetinu svého života a ovčí rouno působí jako optimální tepelný izolant vůči vnějšímu prostředí. Druhou jeho vlastností je hydro-regulační schopnost, kdy výrobek dobře absorbuje vlhkost produkovanou povrchem lidského těla a odvádí ji do okolního prostředí.

Výsledný efekt ovčího rouna je  tzv. ,,SUCHÉ TEPLO", zabraňuje přehřátí a následnému podchlazení organismu, astmatu, revmatismu a alergiím.

Tyto výrobky jsou doporučovány lékaři a také rehabilitačními pracovníky. Všechny výrobky z ovčího rouna jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu a jsou pravidelně testovány.

Údržba: doporučujeme ruční praní na 30 °C v Lanolinu.

Materiál: 100% ovčí vlna, vnitřek – molitanová pěna s tvarovou pamětí, 4 gumové úchyty, gramáž 600 g

Podobné produkty